תכולת הדוד שמש

בבואכם לבחור בדוד שמש כזה או אחר, שימו לב שאחת הדרכים המרכזיות להבדיל בין הדגמים השונים של דודי שמש, נוגעת כמובן לגודל שלהם או ליתר דיוק - לתכולה שלהם. תכולת דודי השמש מגיעה בכמה גדלים שונים - תכולה של 80 ליטר, של 120 ליטר, של 150 ליטר ושל 200 ליטר. כמובן שחשוב מאד שתבינו מה המשמעות של תכולת דוד שמש וכיצד היא משפיעה על המים החמים שיש אצלכם בבית, וכמובן החשוב מכל - כיצד תדעו לבחור בתכולה המתאימה - קטנה, בינונית או גדולה.

חברת דודי פאר יעקב ובניו אוחזת בניסיון של שנים רבות בהתקנות דודי שמש מסוגים שונים – ברשות החברה, הציוד המתקדם ביותר וידע עשיר אשר מאפשר לה להעניק את שירותי ההתקנה המקצועיים ביותר. החברה מספקת את שירותיה הן עבור לקוחות פרטיים הן למוסדות, לקבלנים, לחברות ולעסקים.
תכולת דוד השמש

המידע החשוב לגבי תכולת הדוד

 
 
● מה השפעתם של השינוי בתכולת דודי השמש? - ההשפעה המרכזית בתכולה של דודי שמש נוגעת בעצם לכמות המים החמים שיכולים להצטבר בתוך הדוד עצמו בכל פעם. יש לזכור שכאשר אנו מתקלחים, אנו בעצם עושים שימוש במים החמים אשר הצטברו בדוד השמש. ההשאלה היא כמובן - מתי המים החמים יגמרו. אם מדובר על דוד של 80 ליטר, הם יגמרו מהר יותר. אם מדובר על דוד של 200 ליטר - ייקח להם הרבה יותר זמן להיגמר. כך בעצם, ככל שהדוד הוא כמובן גדול יותר, אפשר לעשות יותר מקלחות עם מים חמים למשך זמן רב יותר.

● באילו מצבים עדיפה תכולה קטנה מאשר גדולה ולהיפך? - לכאורה, אם דוד שמש עם תכולה גדולה יותר מספק יותר מים חמים, הרי שתמיד נעדיף לבחור את דוד השמש הגדול ביותר. בפועל כדאי לזכור שזה ממש לא המצב. הסיבה לכך היא כמובן, שיש פער רציני מאד במחירים לפי התכולה של דודי שמש. אם מדובר על הדודים הגדולים - המחיר שלהם עולה פי כמה מאלו של הקטנים והבינוניים. לכן, רכישה של דוד גדול מידי מבלי שיש בו צורך היא פשוט בזבוז - ממילא גם דוד קטן או בינוני יספיק, וחבל על הכסף שאתם תוציאו. הצד השני הוא כמובן, לזכור שלא כדאי להתקמצן אם יש יותר נפשות בבית שמתקלחות. אם אתם כבר משפחה של 4 נפשות, אין שום סיכוי שדוד של 80 ליטר יספיק לכם, וגם דוד של 120 ליטר לא בדיוק מומלץ. במקרה הנ"ל, אתם אולי תחסכו בכסף בעת שאתם רוכשים את הדוד - אבל אחרי ששלושה מבני המשפחה יתקלחו ברצף - לשלישי כבר לא יישארו מים חמים, וחבל. לכן, כשאתם בוחרים בדוד שמש כזה או אחר, התחשבו פשוט בכמות הנפשות שיש בבית, וככל שיש יותר נפשות כך בוחרים בדוד גדול יותר - וההפך.

בדודי שמש לא ללכת אחרי הצעות שווא

יהיו כל מיני גורמים שינסו אולי לשכנע אתכם לבחור דודי שמש גדולים יותר סתם כך "ליתר בטחון". היזהרו מגורמים אלו שרק מנסים להרוויח כסף על גבכם. גורם אמין ומקצועי ימליץ לכם בדיוק על הגודל הרצוי, כך שהרכישה תהיה משתלמת מבחינתכם.
אם אתם תרים אחר חברה המתמחה בנושא של התקנת מערכות דוד שמש מסוגים שונים, הניסיון הרב, המקצועיות חסרת הפשרות והשירות האדיב והנעים הופכים את חברת דודי פאר יעקב ובניו לכתובת הטובה ביותר עבורכם.