שסתום אל חזור

 
כאמור לעיל, שסתום אל חזור הוא למעשה מעין שסתום המצוי בנקודה בה נכנסים המים הקרים אל הדוד לחימום. השסתום, אשר עולה אך ורק 70 שקלים ליחידה, הינו פתרון מדהים ופשוט עבור מי שמבקש לחסוך בכסף ולשמור על תקינות הדוד לאורך זמן. השסתום, אשר נכנס לפעולה אך ורק בעת הפסקת מים ועומד דומם בכל זמן אחר שהוא, מאפשר את הימצאות המים בתוך מיכל הדוד גם בעת הפסקת חשמל, ללא תחלופה של מים עם מים קרים. בכך, הוא למעשה חוסך בעלויות החימום, שכן המים שכבר חוממו אינם מתערבלים עם מים קרים ונותרים חמים במיכל הדוד.

שנית, הדבר כפועל יוצא חוסך בעלויות שכן לא מתעורר צורך בחימום נוסף של המים.

שלישית, הימצאות המים בדוד בעת הפסקת חשמל, ארוכה או קצרה כאחד, עשויה למנוע תקלות והצטברות אבנית בגופי הדוד. אומנם מדובר במנגנון פשוט למדי, אך הוא משמעותי במיוחד לשמירה על תפקוד תקין של הדוד. בפאר מערכות אנרגיה סולאריות תמצאו שסתומי אל חזור לרכישה ותוכלו ליהנות מהתקנה של שסתום אל חזור על ידי איש מקצוע מומחה מהתחום.

חשיבות השמירה השוטפת על הדוד

 
שסתום אל חזור, יחד עם אביזרים נלווים נוספים לדודי חשמל ושמש, הוא אמצעי שנועד לשמירה שוטפת על הדוד על מנת להבטיח תפקוד תקין של הדוד לטווח ארוך. השסתום נועד למנוע בעיות בתפקוד העתידי של הדוד עקב מקרים של הפסקות חשמל והוא נולד מתוך צורך ממשי שהתעורר בעבר.

כלל האמצעים הללו שמטרתם שמירה על תחזוקת הדודים, הם קריטיים וחשובים ויש להכיר אותם ולעשות בהם שימוש נכון ומושכל על מנת למנוע תקלות עתידיות בתפקוד הדוד אשר יגזלו מכם טרחה רבה וכמובן, יעלו המון כסף. כמו שנאמר, הקדימו תרופה למכה ובררו עוד היום באשר לאביזרים נלווים לדוד ובאשר לשסתומי אל חזור וחסכו לעצמכם כאבי ראש בעתיד.

מלבד שסתום האל חזור, תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע מהתחום באשר לדרכים נוספות לתחזק את הדוד שלכם, כמו למשל, ניקיון חיצוני של קולטי השמש בדוד שמש עם מערכת סולארית, אשר לא יעלו הרבה כסף ויחסכו לכם בפועל הרבה הוצאות בעתיד.

 
התקנת דוד חשמל מקצר
 

חשיבות העבודה מול מקצוענים

בבואכם לחפש אחר שסתום האל חזור ואביזרים נלווים נוספים, וודאו כי הינכם רוכשים את החלקים מחברה מוסמכת ומקצועית מתחום הדודים והמערכות הסולאריות על מנת להבטיח את תקינות החלקים ואת מקצועיות ההתקנה.

חשוב לציין כי התקנה לא נכונה או לא מדויקת, או לחילופין התקנה של מרכיב במערכת הדודים שאינו מקורי או שאינו תקין במאה אחוזים, עשויים לגרום בטווח הארוך לתקלות מהותיות, חלקן אף בלתי הפיכות, בדוד שלכם ולבסוף, במקום לחסוך לכם בכסף- להביא אתכם למצב של בזבוז אדיר של כסף, לעיתים לכדי כך שתיאלצו להחליף את הדוד כולו.

לכן, חפשו אסמכתא המעידה על מקצועיות והסמכת החברה מולה בחרתם לעבוד. חברת פאר מערכות אנרגיה סולאריות מתגאה בהחזקת חלקי חילוף העומדים בתו תקן, מקוריים ועם אחריות יצרן והחזקת צוות מקצוענים מוסמכים בתחום אשר יעניקו לכם שירות אדיב, מקצועי ויעיל ככל הניתן. טלפנו עוד היום לחברת פאר מערכות אנרגיה סולאריות בטלפון מספר 1-800300202 ותיענו בהקדם.