קולטי נחושת

מה תפקיד הקולטים בדוד השמש?

הקולטים הם חלקים חשובים מאוד שיש בדוד השמש והם אינם נמצאים בדוד חשמלי. בימי השמש החמים שיש במדינתנו המזרח תיכונית הקולטים הם אלו שממירים את אנרגיית השמש לאנרגיית חום וכך המים מתחממים באופן יעיל, חסכוני וירוק.

קולטי השמש הם הפאנלים הסולריים שנמצאים על הגגות של כולנו והגודל והסוג שלהם הם אלו שקובעים את התפוקה שלהם. למרות שאנשים רבים בטוחים שרק הגודל קובע גם סוג הקולטים משפיע וניתן להתקין קולטי ברזל אוקולטי נחושת כאשר לכל אחד יש את היתרונות שלו.

מה היתרונות של קולטי נחושת ומי זקוק להם?

 • בעוד קולטי ברזל הם קולטים כבדים ביותר, קולטי נחושת קלים הרבה יותר והרבה יותר פשוטים להתקנה. קולטי נחושת מומלצים בעיקר באזורים חמים ולחים כמו ישראל בעוד קולטי ברזל מתאימים לאזורים קרים כיוון שהם עמידים ביותר וקרה, טמפרטורה מתחת לאפס, לא יכולה לפגוע בהם.

 • בגלל שקולטי הנחושת קלים מאוד, הרבה יותר מקולטי הברזל, ניתן לשלב אותם בצורה הרבה יותר טובה בכל המערכת. בעוד קולטי ברזל מכבידים על המערכת ודורשים תשתית חזקה יותר, קולטי נחושת מתקינים ביתר קלות.

  יכולת המרה גבוהה ויעילה

  לקולטי נחושת יש יכולת לקלוט את קרני השמש באופן מהיר ביותר וההמרה שלהם לאנרגיית חום גבוהה מאוד. קולטים אלו יעילים ביותר לעבודה חסכונית ומהירה והביצועים שלהם בטוחים ואמינים.

  צינור נחושת מתחמם הרבה יותר מהר מקולט ברזל שנמצא בגודל זהה לחלוטין וכך התפוקה שלו עולה כאשר הלחות והחום באוויר סביבו לא פוגעים כלל ביכולות שלו. בצורה כזו הקולטים הללו מספיקים לחימום דודים גדולים ביותר כאשר הצינור יחסית קטן.

  הדודים הכי איכותיים אצלנו בפאר דודי שמש וחשמל

  דוד שמש הוא לא עניין של מותרות, הוא מוצר הכרחי לאיכות חיים בסיסית. אם אתם רוצים שכל מקלחת שלכם תהיה תענוג בלי להיקלע לבעיות רבות עם דודי השמש או דודי החשמל שלכם, אנחנו כאן בפאר דודי שמש וחשמל מעניקים לכם את הדודים הכי טובים וההתקנות הכי מקצועיות עם 40 שנה של ניסיון עם כל סוגי הדודים בכל הנפחים המתבקשים.

  אין כמו להגיע ביום קר ולהיכנס למקלחת חמה וכדי לדעת שהמקלחת מחכה לכם בחורפים הכי קרים, תנו למקצוענים שלנו לעשות לכם את העבודה. תושבי השרון והמרכז יכולים להיות רגועים שההתקנה האיכותית והאמינה תיתן להם דודים ראויים לשנים רבות ללא תקלות עם שירות לקוחות אדיב.

  שירות תיקונים ויחס משפחתי ואישי לכל אחד

  אצלנו בפאר דודי שמש וחשמל כל לקוח חדש נכנס למשפחה. יש לנו מגוון לקוחות קבועים שהולכים וגדלים כל הזמן עם העבודה המעולה שאנחנו מבצעים. השירות שלנו מקיף ונותן אחריות מלאה לכל תקלה עם שירות תיקונים מהיר לכל לקוח כדי ששגרת החיים שלו לא תיפגע. תיקון של דוד, החלפת חלקים, התקנות חדשות, ייעוץ, הדרכה ומידע לכל לקוח תמיד יינתנו באהבה.

  צרו עמנו קשר עוד היום לבירורים, הצעות מחיר וכל שאלה שעולה על דעתכם, נשמח לשמוע מכם כדי שתצטרפו אלינו ונרוויח עוד לקוח מרוצה.
  צרו עמנו קשר בטלפונים 072-3251604 ו- 1800313133 או דרך האתר, ובאמצעות האנרגיה הסולארית הנקלטת בקולטים המצוינים שלנו תוכלו ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה.