קולטי ברזל

לא רק הגודל קובע

כל דוד שמש בנוי מקולטים. הקולטים הללו הם הקולטים הסולריים שקולטים את קרינת השמש וממירים אותה לאנרגיה. יש קולטים בגדלים שונים ואנשים נוטים לייחס חשיבות רק לגודל הקולטים.

אמנם הגודל כן קובע אך לא רק הוא כיון שגם סוג הקולטים מעיד על התפוקה שלהם וחשוב להתאים אותם לאופי השימוש. יש קולטי ברזל ויש קולטי נחושת ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות.

מהם קולטי ברזל וכיצד הם משדרגים את הדוד?

  • קולטי ברזל הם קולטים טובים ביותר שיכולים להיות שימושיים ביותר בעיקר באזורים קרים מאוד. קולטי ברזל יעילים ביותר במקומות בהם יש חשש לקרה, שיכולה לגרום לקפיאה של הקולטים ולהשבתה של דוד השמש כולו. קולטים אלו צינורות מפלדה מגולוונת והם עמידים ביותר גם לטמפרטורה של מתחת לאפס שם הצינורות רחבים ושומרים על פעילו תקינה.

  • קולטי ברזל הם קולטים עמידים יותר לאורך זמן. מי שרוצה דוד שמש עמיד ואיכותי שיהיה לאורך שנים רבות בלי תקלות ובלי שהוא צריך להחליף אותו בפעולה שיכולה להיות יקרה ביותר, קולטי ברזל הם הקולטים הטובים ביותר עבורו. מדובר על קולטים גדולים מאוד וחזקים שלא נהרסים גם אחרי שנים ארוכות של שימוש אינטנסיבי.

כיצד נדע איזה קולט מתאים לנו?

אם אתם מסתבכים עם ההחלטה לגבי סוג הקולט אין לכם מה לדאוג, אנחנו כאן בפאר דודי חשמל עומדים לשירותכם כדי להסביר לכם על הסוגים השונים ועל ההבדלים ביניהם כדי שיחד נקבל את הבחירה הטובה ביותר עבורכם, לפי הדרישות שלכם. ניסיון של שנים ובעלי מקצוע מנוסים יכוונו אתכם אל הבחירה הכי משתלמת לפי מה שמתאים לסוג השימוש שלכם.

הדודים הכי איכותיים אצלנו בפאר דודי שמש וחשמל

דוד שמש הוא לא עניין של מותרות, הוא מוצר הכרחי לאיכות חיים בסיסית. אם אתם רוצים שכל מקלחת שלכם תהיה תענוג בלי להיקלע לבעיות רבות עם דודי השמש או דודי החשמל שלכם, אנחנו כאן בפאר דודי שמש וחשמל מעניקים לכם את הדודים הכי טובים וההתקנות הכי מקצועיות עם 40 שנה של ניסיון עם כל סוגי הדודים בכל הנפחים המתבקשים.

אין כמו להגיע ביום קר ולהיכנס למקלחת חמה וכדי לדעת שהמקלחת מחכה לכם בחורפים הכי קרים, תנו למקצוענים שלנו לעשות לכם את העבודה. תושבי השרון והמרכז יכולים להיות רגועים שההתקנה האיכותית והאמינה תיתן להם דודים ראויים לשנים רבות ללא תקלות עם שירות לקוחות אדיב.

שירות תיקונים ויחס משפחתי ואישי לכל אחד

אצלנו בפאר דודי שמש וחשמל כל לקוח חדש נכנס למשפחה. יש לנו מגוון לקוחות קבועים שהולכים וגדלים כל הזמן עם העבודה המעולה שאנחנו מבצעים. השירות שלנו מקיף ונותן אחריות מלאה לכל תקלה עם שירות תיקונים מהיר לכל לקוח כדי ששגרת החיים שלו לא תיפגע. תיקון של דוד, החלפת חלקים, התקנות חדשות, ייעוץ, הדרכה ומידע לכל לקוח תמיד יינתנו באהבה.

צרו עמנו קשר עוד היום לבירורים, הצעות מחיר וכל שאלה שעולה על דעתכם, נשמח לשמוע מכם כדי שתצטרפו אלינו ונרוויח עוד לקוח מרוצה.
צרו עמנו קשר בטלפונים 072-3251604 ו- 1800313133 או דרך האתר, ובאמצעות האנרגיה הסולארית הנקלטת בקולטים המצוינים שלנו תוכלו ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה.