מערכות סולאריות

מערכות סולאריות ודודי שמש - פאר ובניו
מתעניינים בהתקנת מערכות סולאריות לחימום מים? האם גם אתם, כמו רבים אחרים הכורעים תחת נטל ההוצאות, מעוניינים לצמצם את חשבונות החשמל הגבוהים? ניצול אנרגיית השמש על ידי מערכות סולאריות לחימום מים מוביל לחיסכון של אלפי שקלים בשנה עבור בית ישראלי ממוצע.
אנחנו בחברת פאר יעקב ובניו יודעים לרתום את השמש לחימום המים שלכם. במפעל שלנו לייצור דודי חשמל, שמש וקולטים אנו מייצרים מערכות סולאריות במגוון גדלים וסוגים. את התוצאה אתם יכולים לראות על גגות הבתים מדן ועד אילת הנהנים משפע של מים חמים מהשמש.

מערכות סולאריות מתקינים בתבונה

דודי שמש מתאימים לכל מקום, לרבות מבני מגורים, מפעלים או מוסדות ציבוריים המעוניינים ליהנות ממים חמים בחינם. יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמתקינים קולטי שמש על הגג שלכם:
  • התקנה מקצועית – לאיכות ומקצועיות ההתקנה יש חשיבות רבה. זה מתחיל מכיוון נכון של זווית הקולטים על הגג וממשיך דרך קיבוע אופטימלי שמוודא את יציבותם ברוח וגם מבטיח שהקולטים לא יפגעו בשלמות האיטום של הגג עצמו.
  • מערכת סולארית איכותית – קולטי השמש על הגג חשופים לפגעי מזג האוויר, קרינה חזקה, רוחות, גשם וברד. אל תעלו על הגג שלכם מערכת סולארית באיכות בינונית ופחות, עוגמת הנפש והעלות הגבוהה של התיקונים יעלו בעשרות מונים על ה"זול" שקניתם.
  • חברה עם מוניטין – כשאתם מקבלים שירות מחברה ותיקה ובעלת מוניטין, אתם יודעים שלקולטים שלכם יש אבא. זה מתחיל מייצור קפדני ומתקדם של מערכות סולאריות בהפצה ארצית וכלה בהתקנות מקצועיות.
  • אחריות מלאה עבורכם – הגג שלכם שטוף שמש, אז אם אתם אנשים פרטיים, גוף ציבורי או עסקי, מן הראוי לנצל את הפוטנציאל למים חמים בחינם ואת זה עושים רק באחריות.

מים חמים במחיר מנצח

נסו וגלו את מה שרבים כבר יודעים - עם המחיר והאיכות שלנו קשה מאוד להתווכח וגם אין צורך בכך! השאירו פרטים באתר ונדאג שיהיו לכם מים חמים לכל אורך השנה ובעלות אפקטיבית, עם אחריות ושירות מושלמים לשביעות רצון עד הגג. צרו עמנו קשר בטלפון 1800-313-133 ונוכל להחזיר לכם את המים החמים לברז במהירות.