התקנת מערכות סולאריות

ייעודן של מערכות אנרגיה סולאריות הוא לנצל בצורה היעילה ביותר את מקורות האנרגיה הטבעיים והזמינים ולאפשר לנו חסכון משמעותי בהוצאות החשמל. התקנות אלו הן לשימושים ביתיים והן עבור התעשיות השונות הינה פעולה מורכבת אשר דורשת מקצועיות, מיומנות ודיוק רב.

חברת דודי פאר יעקב ובניו אוחזת בניסיון של שנים רבות בהתקנות מערכות סולאריות מסוגים שונים – ברשות החברה, הציוד המתקדם ביותר וידע עשיר אשר מאפשר לה להעניק את שירותי ההתקנה המקצועיים ביותר. החברה מספקת את שירותיה הן עבור לקוחות פרטיים הן למוסדות, לקבלנים, לחברות ולעסקים.
התקנת מערכות סולאריות

היתרונות של מערכת אנרגיה סולארית

 
מערכת אנרגיה סולארית מורכבת משלושה חלקים עיקריים – דוד, צנרת וקולטים. היתרון העיקרי של מערכת זו בא לידי ביטוי בעובדה שהיא מנצלת בצורה יעילה וחכמה את השמש המהווה מקור אנרגיה טבעי. מערכות אלו נחשבות לידידותיות לסביבה, הן מאפשרות חסכון משמעותי בהוצאות החשמל, הן איכותיות וניתן ליהנות מהן במשך שנים ארוכות.

הליך התכנון המקדים של התקנת מערכות סולאריות

 
 
בכדי ליהנות מכל היתרונות של המערכת הסולארית אשר תתוקן על הגג, חשוב לתכנון בצורה מסודרת ומוקפדת את הליך ההתקנה:

ראשית כל, חשוב להבין מהו גודל התשתית הנדרשת לצורך עבודת ההתקנה. מומלץ לבדוק מהו גודל הדוד הרצוי וזאת בהתאם לצרכי המשתמשים באותה המערכת. בכדי לנצל את השמש בצורה המקסימאלית חשוב לבדוק מהו המיקום הנכון ביותר להתקנת הקולטים. מומלץ לוודא שישנה אחריות על המערכת המותקנת.

דגשים חשובים בהתקנת המערכת התקנת מערכות סולאריות הינה עבודה הדורשת דיוק ללא רבב, היכרות מעמיקה על המערכות השונות על חלקיהן וניסיון רב בעבודת ההתקנה.

חשוב לזכור, שבכדי ליהנות מכל היתרונות של המערכת, כל חלק המהווה חלק מהמערכת חייב להיות מותקן בצורה מדויקת ובהתאם לתכנון מוקפד. המערכות מותקנות על גגות הבניינים, מה שיוצר לעיתים תנאי התקנה קשים במיוחד הנובעים ממזג האוויר. פרמטר חשוב נוסף עליו שוב לשים דגש בעת ההתקנה הוא נושא הבטיחות – חשוב להקפיד שהמערכת מוצמדת לגג בצורה האיכותית ביותר. כחלק מכך, עבודת ההתקנה חייבת להתבצע אך ורק על ידי חברה המתמחה באופן פרטני בהתקנות מהסוג הזה.

שינויים וחידושים בתחום

אנו חיים במדינה שטופת שמש ברוב ימות השנה, מהסיבה הזאת, חידושים ושינויים במערכות הסולאריות יוצאים לשוק בתדירות גבוהה וזאת בכדי לאפשר ניצול מרבי ויעיל ביותר של אנרגית השמש. חברות מקצועיות ומנוסת בתחום התקנת מערכות סולאריות מקפידות לשמור על העדכניות לגבי כל החידושים העולמיים בתחום וזאת בכדי לאפשר לעצמם להעניק ללקוחותיהם את השירותים הטובים ביותר.
אם אתם תרים אחר חברה המתמחה בנושא של התקנת מערכות סולאריות מסוגים שונים, ולא רוצים לקחת סיכונים מיותרים – הניסיון הרב, המקצועיות חסרת הפשרות והשירות האדיב והנעים הופכים את חברת דודי פאר יעקב ובניו לכתובת הטובה ביותר עבורכם.