התקנת דוד שמש

פרדס חנה, תל אביב, חיפה או באר שבע, לא משנה איפה אתם נמצאים, כולם בארץ שלנו משתמשים בדודי שמש. דודים אלו נכנסו לשימוש בעיקר באיזורים חמים עוד במאה הקודמת. בישראל, השימוש בדודי שמש נפוץ מאוד עקב העובדה שרוב ימות השנה, גם בחורף, ישנה שמש חזקה. הדוד שמש הוא פתרון נפלא שכן הוא חוסך לנו באנרגית חשמל שהיינו צריכים להשקיע על מנת לחמם את המים. הבעיה היא, שאם לא נתקין אותו כמו שצריך, דוד שמש יכול לעשות לנו הרבה בעיות.

טיפים חשובים לפני שמזמינים בעל מקצוע להתקנת דוד שמש

 
 
 
  • זמינות- וודאו כי בעל המקצוע שהזמנתם אכן עובד באיזור שלכם. אם למשל, תזמינו טכנאי לאיזור פרדס חנה, לא תתקשרו לאיזור ירושלים, נכון? בנוסף, כדאי לוודא את שעות העבודה של בעל המקצוע שכן נצטרך להיות בבית בשעות בהן הוא יבוא, ולא כל בעל מקצוע עובד בכל שעה שנוחה לנו.
  • שירות אדיב ואמין- התייעצו עם חברים, מכרים ובני משפחה לגבי בעל מקצוע שיכול להתקין לכם דודי שמש. מהגולן, דרך פרדס חנה ועד אילת, השוק מלא בבעלי מקצוע שונים המציעים מבצעים שונים. על מנת לוודא כי אתם בוחרים במישהו עם שירות אדיב ואמין, בדקו המלצות מצד אנשים שאתם מכירים. הדבר חשוב גם כי אנו מכניסים זר אל הבית שלנו, מקום שהוא מאוד אינטימי לנו.
  • על מקצועיות לא מתפשרים- לא כדאי להתפשר על עבודה חובבנית רק בשביל לשלם כמה שקלים פחות, שכן בטווח הארוך הנזק שעבודה זו תעשה עולה על התועלת. בחרו בעבודה מקצועית שתחזיק מעמד הרבה זמן.

 
התקנת דוד שמש
 

בצעו סקר שוק אפקטיבי

סקר שוק קצר ייתן בידיכם את כל המידע שתצטרכו על מנת להגיע להחלטה איזה בעל מקצוע אתם רוצים. אם למשל, אתם גרים באיזור פרדס חנה ומעוניינים להזמין בעל מקצוע, התקשרו לכשלושה בעלי מקצוע שונים ובדקו מהי ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. רשמו את הפרטים, הצעות המחיר והחומרים השונים על מנת לוודא כי ההצעה שאתם מקבלים אכן טובה לכם. התקשרו עכשיו לפאר דודי שמש וחשמל בשביל לקבל הצעה משתלמת שתוכלו להשוות לכל המתחרים.
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים בנושא החלפת הדוד שמש ואם אתם מעוניינים לתאם מועד להגעת טכנאי עד הבית, זה הזמן להתקשר לאנשי המקצוע המומחים של חברת פאר יעקב ובניו, המתמחה בהתקנה ותיקון דודי שמש ודודים חשמליים כבר יותר מארבעה עשורים. אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3251604 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר לקבלת הצעת מחיר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.