החלפת דוד שמש

דוד השמש המודרני הוא המצאה ישראלית פורצת דרך. זוהי מערכת פשוטה מאוד, המאפשרת לחסוך לא מעט כסף מדי שנה. למעשה, לפי מחקר שבוצע לאחרונה עולה כי ב-85% ממשקי הבית הישראלים ניתן למצוא דוד שמש וכי דודי השמש בישראל מביאים לחיסכון של קרוב ל-10% בתצרוכת החשמל הכוללת.

דוד שמש תקין ומתוחזק היטב יכול לשרת את בעליו למשך שנים רבות ואם מתגלות בו תקלות פשוטות, בדרך כלל ניתן לטפל בהן ללא קושי מיוחד. עם זאת, במקרים מסוימים גם הדוד האיכותי ביותר סובל מנזקים שאינם ברי תיקון ובמקרים האלה יש מקום לשקול לבצע החלפת דוד שמש.

באילו מצבים יש לשקול החלפת דוד שמש?

 
 
 
להלן מספר אינדיקציות ברורות לכך שקיים צורך לבצע החלפה:

• הדוד סובל מנזקים שונים, כמו למשל פגיעות מכניות
או סדקים הגורמים לדליפות ונזילות.

• הדוד מצליח לחמם את המים, אך לא מצליח לשמור עליהם חמים.

• הכמות של המים החמים בדוד לא מספיקה עבור כל דיירי הבית.

• הדוד לא מצליח לחמם את המים, גם לאחר שעות עבודה רבות.
 
החלפת דוד שמש
 
באופן עקרוני כל האינדיקציות שהוזכרו לעיל אמורות להעלות את החשד לכך שישנו צורך להוציא ישן מפני חדש, אך את הקביעה הסופית יכול לבצע אך ורק טכנאי מורשה. כיום ניתן להזמין טכנאי מיומן, מנוסה ואמין כדי שיבצע בדיקה יסודית של הדוד וייתן את חוות דעתו.

האם ניתן להחליף דוד שמש באופן עצמאי?

אמנם החלפה של הדוד אינה פעולה טכנית מורכבת או מסובכת יתר על המידה, אך חשוב להבין כי מומלץ ביותר שלא לבצע אותה באופן עצמאי. ראשית, התקנה עצמאית במקרים רבים תגרום להסרת האחריות מהדוד. בנוסף לכך, התקנה לא מושלמת עלולה לגרום לנזקים ולפגיעה ביעילות של הדוד. צריך לזכור שמעבר לכל, מדובר במוצר חשמלי לכל דבר ועניין, לכן התקנה לא מקצועית בידי אדם שאינו בעל הידע והניסיון הדרושים כדי לבצע את ההחלפה, עלולה לגרום להתחשמלות ואף למוות, קחו זאת לתשומת לבכם.
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים בנושא החלפת דוד שמש ואם אתם מעוניינים לתאם מועד להגעת טכנאי עד הבית, זה הזמן להתקשר לאנשי המקצוע המומחים של חברת פאר יעקב ובניו, המתמחה בהתקנה ותיקון דודי שמש ודודים חשמליים כבר יותר מארבעה עשורים. אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3251604 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר לקבלת הצעת מחיר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.