החלפת גוף חימום לדוד

 
קצת על גוף החימום בדוד

גוף החימום הוא מרכיב אשר ניתן למצוא אותו הן בדוד החשמלי והן בדוד השמש. בדוד החשמלי מדובר במנגנון העיקרי והיחיד אשר מאפשר חימום של המים בכלי הקיבול. בדוד השמש לעומת זאת, מדובר במעין מנגנון "גיבוי" אשר מאפשר חימום של המים במקרים בהם אין די שמש לשם חימום המים או במקרים בהם נגמרים המים החמים ויש צורך בעוד.

בשני המקרים, את המנגנון מדליקים באמצעות מתג המצוי לרוב לצד חדר המקלחת בבית. כמובן, שמנגנון זה פועל על בסיס צריכת חשמל ממערכת החשמל הביתית ולכן יש להשתמש בו במשורה ובצורה מחושבת. גוף החימום עשוי להתקלקל ועשויות להיווצר בו תקלות שונות אשר דורשות טיפול מיידי על מנת למנוע תקלות גדולות יותר בהמשך ולאפשר תפקוד תקין של הדוד. בפאר מערכות אנרגיה סולאריות תמצאו מגוון מומחים אשר מבצעים תיקונים והחלפת גוף חימום לדוד בצורה המיטבית, תוך מתן שירות אדיב ונעים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

כיצד נזהה תקלה בגוף החימום בדוד?

 
  • לא מורכב כלל להרגיש מתי יש תקלה בגוף החימום של הדוד שלכם, שכן תבחינו בכך שהמים אינם מתחממים כבדרך כלל, נותרים קרים גם לאחר שגוף החימום היה דלוק למשך זמן רב יחסית.

  • במקרה כזה, חשוב מאד להיעזר באיש מקצוע מומחה ומוסמך לשם זיהוי התקלה והטיפול בה. הטיפול המיטבי במקרה של תקלה בגוף החימום הוא לרוב החלפת גוף חימום לדוד ובמקרים של הצטברות אבנית על גוף החימום, ייתכן ויספיק ניקוי יסודי של גוף החימום. בפאר מערכות אנרגיה סולאריות, אנשי המקצוע הם מהמובילים בתחום והשימוש של החברה הוא רק בחלקי החילוף הטובים ביותר באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת.

  • לאחר החלפת גוף החימום או התיקון חשוב מאד לוודא כי המים אכן מתחממים והכול תקין וחזר לקדמותו ולעדכן בכך את איש המקצוע המטפל.
 
גוף חימום לדוד
 

עלויות החלפת גוף חימום לדוד

עלות החלפת גוף החימום מורכבת משני אלמנטים מרכזיים המגולמים בה והם דמי הטיפול המשולמים לחברה או לאיש המקצוע המטפל ומחיר גוף החימום עצמו כחלק חילוף, שבשאיפה צריך להיות חלק חילוף מקורי עם אחריות יצרן. המחיר הממוצע בשוק כיום להחלפת גוף חימום בדוד חשמלי או שמש עומד על כ-500 שקלים. מחיר זה כמובן מייצג את המחיר הממוצע בשוק אשר ראוי שיהיה לנגד עיניכם בחיפוש אחר אנשי המקצוע המתאימים לביצוע העבודה.


מומלץ לבצע מעין סקר שוק קצר טרם בחירת איש המקצוע המתאים ביותר לביצוע העבודה על מנת להבטיח את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם וזאת, למשל, על ידי חיפוש מהיר ויסודי באינטרנט. חשוב להיעזר באנשי מקצוע מוסמכים ובחברה אשר עושה שימוש במוצרים מקוריים עם אחריות יצרן וזאת על מנת למנוע מצב של תקלות גדולות אף יותר ובזבוז של כסף.

במידה והינכם נתקלים בתקלה בדוד אותה אתם מזהים כתקלה אופציונאלית בגוף החימום, פנו במהירות האפשרית לאיש מקצוע על מנת למנוע אובדן של משאבים (כמו חשמל למשל) ואי נוחות שלכם ובצעו את התיקון באופן המיידי ביותר המתאפשר. מהרו לפנות עוד היום לחברת פאר מערכות אנרגיה סולאריות לקבלת שירות באיכות בלתי מתפשרת, במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק, בטלפון מספר 072-3251604.