דוד חשמל מקצר

 
בעשורים האחרונים נהפך הדוד החשמלי לחלק בלתי נפרד מחיינו. רק לעתים נדירות אנו עוצרים לרגע כדי לתת את דעתנו על המורכבות שלו ונחיצותו בימי שגרה, בדגש על ימי החורף שבהם העננים מסתירים את השמש במשך רוב שעות היום.
מתי בכל זאת אנחנו נזכרים במכשיר החשמלי החשוב הזה? קודם כל כאשר אנחנו לא מצליחים לחמם מים לרחצה, וכמובן בכל אותם מקרים נוספים שבהם מתעוררות בעיות שונות במערכות הדוד. לא אחת מתעוררות בעיות בדוד שגורמות להשבתת כל מערכת החשמל הביתית. לרוע המזל, דיירים רבים נוהגים להחליף את הדוד החשמלי שלהם, לעתים שלא לצורך, בכל פעם שמתגלה בו תקלה חשמלית.
דוד חשמל מקצר הוא אמנם דוד לא תקין, אך אין זה הכרחי להחליף את כל הדוד. קחו זאת לתשומת לבכם: על ידי תיקון מקצועי של התקלה החשמלית, ניתן להמשיך ולעשות בדוד שימוש למשך שנים רבות ללא חשש.

מה ניתן לעשות כאשר אכן קיים דוד חשמל מקצר?

 
אם הדלקת הדוד גורמת לקצר, יש מספר פעולות שחשוב לעשות תחילה:
• לכבות את כל המכשירים שצורכים חשמל בבית, לרבות מכשירים חשמליים שלא נחשבים לצרכני חשמל רציניים, דוגמת הטלוויזיה והמחשב.

• יש לנסות ולהדליק שוב את הדוד החשמלי.
אם הדוד מקצר גם כשכל המכשירים
החשמליים כבויים,
ככל הנראה הבעיה היא אכן בדוד עצמו.
אם לא נגרם קצר בעת הפעלת הדוד כאשר כל המכשירים החשמליים בבית כבויים,
אזי ככל הנראה מקור הבעיה הוא בעומס יתר על המערכת.

• כאשר מתברר לאחר בדיקה ראשונית כי אכן הדוד החשמלי הוא המכשיר שגורם לקצר, יש ליצור קשר עם איש מקצוע מיומן ואחראי שיגיע לביתכם לביצוע בדיקה מקיפה של הדוד.

• הדבר החשוב ביותר שיש להבין בנושא של דוד חשמל מקצר הוא שמדובר בתקלת חשמל מסוכנת ואין לנסות לתקן אותה באופן עצמאי.
דוד שגורם לקצר חשמלי יכול לגרום לכוויות, להתחשמלות ואף למוות.
 
התקנת דוד חשמל מקצר
 

להפקיד את הדוד החשמלי שלכם בידיהם של המקצוענים


באופן כללי מומלץ תמיד להחזיק בהישג יד מספר טלפון של חברה מקצועית המעניקה שירות לדוד חשמל. חברה מקצועית היא חברה המחזיקה בידע הדרוש לטיפול בכל סוגי התקלות, המאפשרת ללקוחותיה להמשיך להחזיק בדוד החשמלי שלהם לאורך שנים רבות מבלי להחליפו. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים בנושא ואם אתם מעוניינים להזמין לביתכם טכנאי מורשה, מוסמך ואמין, זה הזמן ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת פאר יעקב ובניו.

חברת פאר יעקב ובניו היא חברה מקצועית וותיקה המעניקה שירות מקיף לדודי חשמל ודודי שמש כבר יותר מארבעה עשורים. בין אם מדובר על דוד חשמל מקצר ובין אם מדובר על התקנה של מערכות חכמות להפחתת האבנית מהקולטים, פאר יעקב ובניו היא התשובה. המומחים של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3251604 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר לקבלת הצעת מחיר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.