דוד חשמל חכם בבית חכם

דוד החשמל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר לשגרת החיים שלנו, וכיום האפשרויות הן רבותדוד החשמל הוא אחד המרכיבים החשובים והבלתי נפרדים מכל משק בית מודרני במדינת ישראל ובעולם המערבי כולו. הסיבה לכך היא פשוטה למדי, וברורה לכל אחד ואחד מאתנו – הצורך בחימום מים איכותי עבור המקלחת שלנו. כיום, יש בשוק אפשרויות מגוונות ועצומות של דוודים מהן ניתן לבחור, החל מדוד חשמל פשוט ורגיל, דרך דודי שמש המשלבים חיסכון בחשמל דרך מערכות סולאריות, ועד שימוש במערכות מודרניות של בית חכם לשליטה על דוד החשמל. באפשרות השלישית הזו נתמקד במאמר זה, ונבין בדיוק מהם דודי חשמל חכמים, מה האפשרויות שלנו כאשר אנחנו רוצים להתאים את דוד החשמל שלנו למערכת הבית החכם שלנו, וכיצד כל הסיפור הזה יכול לעזור לנו ולסביבה שלנו לטווח הארוך.

מהו בדיוק דוד חשמל החכם, ומהן היתרונות של מערכת בית חכם ודוד חכם?

  • איך זה עובד? דוד חשמל חכם הוא דוד שנשלט לא על ידי המתג החשמלי האדום והפשוט שכולנו מכירים כל כך טוב, כך שאין לנו שליטה עליו ואין לנו בקרה על עבודתו, אלא דרך שלט מדויק או דרך אפליקציה ייעודית השולטים על מנגנון החימום ועל משך העבודה של דוד החשמל. בצורה שכזו ניתן לקבוע באופן מדויק (ובהתאם להמלצת היצרן וחכמת ההמונים) את הטמפרטורה שבה אנחנו רוצים להתקלח, להדליק את הדוד לפרק הזמן הנדרש לחימום איכותי לטמפרטורה זו דרך השלט, ולהבטיח עבודה יעילה שלו בטווח הזמנים הזה בלבד כך שנוכל לחסוך בחשמל באופן חסר תקדים ולא להרגיש בהבדל באיכות המקלחת שלנו.

יתרונות ואפשרויות – היתרונות של דוד חשמלי המבוסס על מערכת חכמה הם קודם כל בנוחות, וביכולת לשלוט בדוד באופן מדויק דרך מנגנון הבקרה, ולדעת בדיוק מתי יש מים חמים וכמה הם חמים. עוד יתרון עצום הוא זה הסביבתי – לא בכדי מדובר באלמנט של בנייה ירוקה, שכן כך אנחנו חוסכים חשמל בהיקף חסר תקדים (חימום מים הוא צורך החשמל הביתי השני בהיקפו במדינה), ומקלים הן על החשבונות החודשיים שלנו והן על היקף ייצור החשמל המזיק בסביבה שלנו. האפשרויות בתחום הדוד החכם הן אפשרויות של מערכות ייעודיות עם מערכת בקרה הנתלית על הקיר או שאפילו תהייה ניידת, וכן אפשרויות של מערכות שמסתנכרנות דרך אפליקציה ייעודית עם מכשירי הטלפון החכם.

בכל מערכת יש צורך בדוד חשמל תקין

הדוד החשמלי איכותי וחכם הוא קודם כל דוד איכותי ותקין. בשביל דודים איכותיים שכאלה, ובשביל השירות האיכותי ביותר עבורכם, כולל מענה לצרכים של דוד חכם, כדאי לכם לפנות לשירות של פאר דודי שמש וחשמל – שירות שעונה על כל הצרכים הקשורים לדוד שלכם בצורה המקצועית, האיכותית והיעילה ביותר.