דוד חשמל חכם

 
אמרו שלום לבזבזן הגדול של הבית

כאשר אנחנו מקבלים את חשבונות החשמל אנחנו לפעמים מופתעים מאוד על אף שאין לנו מה להיות מופתעים. חשבונות חשמל של כמה מאות שקלים הן עניין שגרתי כאשר גם בקיץ הם מגיעים למחירים שוברי שיאים בגלל השימוש הרב במזגן, וגם בחורף בעיקר בגלל השימוש בדוד השמש.

אמנם החשמל הכרחי וכל הניסיונות לחסוך יעלו בתוהו, כיוון שבסופו של דבר אנחנו צריכים את המזגן ואת דוד השמש ופשלות של שכחה יכולות לקרות לכל אחד. אמנם מזגן ידוע כצרכן אנרגיה גדול אך תתפלאו לשמוע שגם דוד השמש שלכם לא פראייר ואחראי באופן ישיר על כמה עשרות שקלים בכל חודש.

בזמן שהמזגן הכרחי לכל המשפחה במשך רוב שעות היממה בקיץ, דווקא לגבי דוד השמש שלכם החיסכון עוד יכול להיות גדול כאשר דוד חשמל חכם יכול להיות מותקן אצלכם כבר מחר.

מה זה דוד חשמל חכם ואיך זה קשור לבית חכם?

 
  • בית חכם בעבר היו צמד מלים מאוד מוזרות אך כיום כמעט כל אחד יודע על מה מדובר. בית חכם הוא בית שכולו יכול להיות נשלט על ידי מפסק חשמל חכם או אפילו הטלפון הנייד שלכם.

  • כל העניין של בית חכם הוא לחסוך לכם כסף ככה שכאשר אתם מגיעים הביתה תוכלו כבר להדליק את המזגן או להדליק את דוד השמש אך כאשר תשכחו אותם דולקים, הוא יעזור לכם לפתור את הבעיה ולחסוך מאות שקלים בחודש.

  • אמנם בית חכם עולה לא מעט כסף אך לאחר ההתקנה תוכלו ליהנות מחיסכון לא קטן. לעומת זאת מי שרוצה לדאוג אך ורק לדוד השמש שלו כדי שיבזבז לו פחות כסף.

  • דוד חשמל חכם יכול להתחבר לרשת האינטרנט על ידי התקנה של בעלי מקצוע מתאים וכך תוכלו לשלוט בו מתי שרק תרצו. תוכלו לכוון אותו לפעול בין שעות מסוימות, תוכלו להפעיל אותו לפי טיימר שיכבה את עצמו בתום הספירה ועוד שלל אפשרויות. תוכלו גם לדעת מתי הוא דולק, וכך הבקרה שלכם עליו תהיה מלאה.
 
התקנת דוד חשמל מקצר
 

התקנה פשוטה וקלילה תוך זמן קצר

אנשים רבים נמנעים מהתקנה של בית חכם בגלל הסיבוך שבדבר כל מה שקשור לדוד חשמל חכם אין לכם מה לדאוג. תוכלו להתקין דוד חכם איך שרק תרצו גם בלי קשר לבית החכם כך שבקלות תוכלו לחסוך כסף רב. ההתקנה נעשית על ידי בעל מקצוע מוסמך ומנוסה ולא אורכת זמן רב, כאשר את האפליקציה שנותנת לכם אפשרות לשלוט על הדוד חשמל חכם החדש שלכם ניתן להוריד בחינם.

גם הסביבה אוהבת את הרעיון

אמנם דוד חשמל חכם חוסך לכם כסף אך בסופו של דבר גם הסביבה מרוויחה. דוד כזה חוסך חשמל רב מה שמאפשר שמירה גבוהה יותר על הסביבה ולמי שאוהב את הטבע ורוצה אנרגיה יעילה יותר עם פחות זיהום אוויר, הדוד החשמלי החכם נועד בשבילו.