הסבר על דודי חשמל
 
לאנשי הצוות של דודי פאר יעקב ובניו יש ותק, ידע וניסיון עשיר בהתקנה ובתיקון של דודי חשמל ושמש, וכן בביצוע עבודות אינסטלציה וצנרת.
כדאי לא לרכוש דוד חשמל גדול יותר ויקר יותר ממה שאתם צריכים, על מנת לחסוך בהוצאות החשמל). התייעצו עם הטכנאי שלנו לגבי נפח הדוד, על מנת שיתאים את הנפח לכמות הנפשות בבית. הטכנאים שלנו עומדים לרשותכם, וישמחו לייעץ, לכוון ולעזור לכם בבחירת הדוד האידיאלי לצורכיכם ובמיקומו.
 

מהם היתרונות של דוד חשמל?

 
ברוב בתי האב בישראל מותקנים דודים חשמליים. זאת מאחר והדוד אינו דורש תשתית מורכבת ומסובכת כמו דוד שמש. דוד שכזה אינו תלוי בשמש והוא מאפשר ליהנות ממים חמים בכל עונות השנה, גם בחורף ובעונות המעבר. יתרון בולט הוא העובדה שהדוד מסוגל לחמם את המים במהירות גדולה. מה גם שעלויות ההתקנה נמוכות, לכן ניתן להוסיף דודי חשמל לדירה, במידה ויש צורך בכך.

כיצד נקבעת איכותו של הדוד החשמלי

ככלל, דוד חשמל איכותי מחזיק מעמד לאורך שנים רבות ומספק תמורה מלאה להשקעה בו. להלן מספר קריטריונים לבדיקות איכות הדוד:

• אחריות למשך שנים - ככל שהדוד עשוי מחומרים איכותיים יותר, כך היצרן והמשווק יכולים לעמוד מאחורי התחייבותם לאחריות מקיפה לאורך זמן. חברת פאר דודי שמש וחשמל מציעה לכם 8 שנות אחריות על מגוון הדודים המשווקים על ידה.

• ציפוי איכותי - כאשר הציפוי אשר מחפה את דוד החשמל איכותי יותר, כך יכולות הבידוד משופרות, הדוד מתחמם מהר יותר ואוגר את החום זמן ממושך. ציפוי פוליטון רב שכבתי נחשב לאחד מציפויי הדודים האיכותיים ביותר.

• גוף הדוד - עליו להיות עשוי מחומר חזק ביותר, דוגמת פלדה ולהיות בעובי מסויים. לרוב, משתמשים לשם כך בחומרים שאינם מחלידים ואף בכאלו המצופים בשכבת הגנה. ככל שגוף הדוד חזק יותר, כך הוא עמיד יותר בפני פיצוצים וסדקים. יש לזכור כי המים החמים מתפשטים לכל עבר ויוצרים לחץ רב על גוף הדוד. דודי חשמל חזקים אינם מתפוצצים, גם אם שוכחים את מתג הדוד פתוח לאורך זמן.


טיפ קטן לסיום: כדאי לא לרכוש דוד חשמל גדול ויקר יותר מכפי שאתם באמת צריכים. כך תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל. לכן, לפני רכישה רצוי להתייעץ עם איש מקצוע בנוגע לנפח הדוד, על מנת שיתאים הנפח לכמות הנפשות בבית.

לאנשי הצוות של דודי פאר יעקב ובניו יש ותק, ידע וניסיון עשיר בהתקנה ובתיקון של דודי חשמל ושמש.


כמו כן, החברה מתמחה בביצוע עבודות אינסטלציה וצנרת, התקנת מערכות סולאריות ועוד '. אנו מעניקים 8 שנות אחריות על מגוון הדודים שלנו, משתמשים בחומרים איכותיים בלבד ומציעים גם שירותי תיקון וייעוץ. הטכנאים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לכוון ולסייע לכם בבחירת הדוד החשמלי האידיאלי עבורכם.