דודי שמש ברעננה

אם אתם תרים אחר חברה המתמחה בהתקנת דודי שמש ברעננה, אתם במקום הנכון - חברת דודי פאר יעקב ובניו הינה בעל ניסיון של שנים רבות בהתקנה ובתיקון של דודים. החברה מורכבת מצוות מיומן ומקצועי, אשר ברשותו הידע, הכלים והיכולות להתקין את הדודים בצורה הטובה והאיכותית ביותר ולאפשר לכם ליהנות מהם למשך שנים רבות.

התקנת דודי שמש ברעננה

 
אם החלטתם שאתם מעוניינים בשירותי התקנות דודי שמש ברעננה, חשוב שתבינו תחילה את מורכבות תהליך ההתקנה - בכדי לאפשר לכם שימוש איכותי ובטיחותי באותו הדוד, חשוב מאוד לוודא שהדוד מקובע בצורה הטובה ביותר לגג ושכל פרט בהתקנה ולו המשני ביותר, יתבצע על הצד הטוב ביותר. לדוגמא, בעת ההתקנה, יש לוודא כי קולטי השמש יהיו מונחים בזווית של ארבעים וחמש מעלות בכדי שקליטת קרני השמש תתבצע בצורה המקסימלית.
מדובר בתהליך התקנה הדורש מיומנות טכנית ברמה גבוהה במיוחד, ניסיון רב אשר מאפשר לבצע את ההתקנה בכל סוגי הגגות והיכרות מעמיקה עם סוגי הדודים השונים.
 
דודי שמש ברעננה
 

תיקון דודי שמש

כמו כל מכשיר אחר, גם הדודים שלנו חשופים לתקלות שונות, כאשר ההמלצה היא לטפל בבעיה כמה שיותר מוקדם. התיקון יכול להיות כרוך בפעולות שונות כגון: החלפת גוף חימום, החלפת צינור, החלפת גוף החימום ועוד.. אך בשלב הראשון יהיה צורך לאתר את מקור התקלה ואת הסוג שלה ובהתאם להציע את הפתרון הטוב ביותר. כמובן, שגם השירות הזה, מצריך מקצועיות, מיומנות וניסיון וכחלק מכך, הקפדה על בחירה מושכלת של אנשי המקצוע אשר מתמחים בתיקון דודי שמש ברעננה או בעיר מגוריכם הינה מתבקשת.


דיוק וניסיון רב - חברת דודי פאר יעקב ובניו הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום – הניסיון, המקצועיות וההקפדה על רמת שירות גבוהה ואיכותית, הציבו את החברה בין החברות המובילות בארץ בתחום זה.