דודי שמש בחדרה

מעל ל-40 שנות ניסיון בתחום התקנת דוודים ומערכות סולאריות, הפכו את חברת דודי פאר יעקב ובניו לאחת החברות המובילות בתחום. ההקפדה על מקצועיות ללא פשרות, העדכניות, השימוש בציוד המתקדם ביותר והשירות הנעים והאדיב מאפשרים לחברה להיות הכתובת הראשונה אליה יפנה כל מי שמעוניין בהתקנת דודי שמש בחדרה ובערים נוספות. אז אם גם אתם מעוניינים לקבל שירות של התקנת דודים ורוצים להבטיח שהעבודה תתבצע בצורה הטובה והאיכותית ביותר – פנייה לחברת דודי פאר יעקב ובניו תהווה כצעד חשוב בדרך לשם.
דודי שמש בחדרה

פרטים חשובים אודות דודי שמש

כשלושה רבעים מבתי האב בישראל, משתמשים בדודי שמש - זאת בעקבות חוק שיצא בשנות השבעים וחייב התקנה של דודים מהסוג הזה בבניינים חדשים. ייעודם של דודים אלו הוא לחמם את המים תוך שימוש באנרגית השמש. הדודים מהווים כמערכת סולארית לכל דבר, אשר באמצעות הקולטים, מאפשרים את ניצולו המקסימאלי של משאב האנרגיה הטבעי. דודים איכותיים יהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים במיוחד, ברוב המקרים יהיה מדובר בפלדה משובחת המצופה באמייל. בכדי ליהנות מכל היתרונות של דוד שמש, קיימת חשיבות לבחור את המערכת בקפידה ולוודא שהיא מתאימה לצרכי המשתמשים.


היתרון הכלכלי


החיסכון הכספי הוא אולי היתרון הבולט ביותר המזוהה עם התקנת דודי שמש. זה נכון שהתקנת דוד שמש תהיה מעט יותר יקרה מעלות ההתקנה של דוד חשמל - אך בטווח הרחוק, שימוש בדוד שמש מאפשר חסכון משמעותי ברמת צריכת האנרגיה וכחלק מכך גם חסכון בחשבונות החשמל.

התאמת דודי שמש לצרכי המשתמשים

קיימים סוגים שונים של דודים הנבדלים אלו מאלו בפרמטרים שנים כמו: נפח הדוד, ביצרנים אשר עומדים מאחורי אותו הדוד, בחומרי הגלם ממנו הוא עשוי ועוד.. קיימת חשיבות לוודא שהדוד הנבחר יענה בצורה הטובה ביותר על צרכי המשתמשים ומומלץ לבחור בדוד איכותי. דודי שמש טומנים בחובם יתרונות רבים, אך בכדי ליהנות מהם קיימת חשיבות גבוהה לוודא שהחברה אשר תתקין אותם הינה חברה מנוסה ובעלת ניסיון בתחום.


חברת דוד פאר יעקב ובניו – התקנת דודי שמש בחדרה תאפשר לכם ראש שקט בידיעה שעבודת ההתקנה מתבצעת על ידי הטובים ביותר בתחום.