אודות דודי שמש פאר

התקנה ותיקון דודי שמש וחשמל באזור השרון
במפעל הותיק והמוכר של דודי פאר יעקב ובניו שבנתניה, תוכלו למצוא מבחר גדול של דודי שמש וחשמל, לכל מטרה שהיא. דודי השמש והחשמל שלנו מיוצרים ממיטב חומרי הגלם, מצופים באמייל וידועים בזכות איכותם ועמידותם האיתנה. בחנות המפעל, הממוקמת ברחוב ספיר 2 בנתניה, תוכלו למצוא גם ציוד מקצועי לנותני השירות, כגון: כלי אינסטלציה, כלי עבודה, צבע, חומרי איטום, צינורות, חלקים, חלפים, ציוד לאמבטיה ולמקלחת ועוד.

מים חמים – זו ההתמחות שלנו!

מאז שהמפעל הוקם ב- 1970 הוא התמחה בייצור ובשיווק של דוודים שונים (בנפח של 30-300 ליטר), מערכות סולריות, משאבות להגברת לחץ המים, וכן קולטי שמש מברזל או מנחושת בגדלים שונים. אנו עומדים בדרישותיו של מכון התקנים, והמפעל שלנו מפוקח על ידו. על כל הדוודים והקולטים נשמח להעניק לכם אחריות של 8 שנים.

אנו מתקינים מערכת פאר peeri - מערכות חכמות

מערכת פארי היא מערכת מתקדמת שאנו מתקינים בבתים פרטיים חדשים. היא משמשת כדי להפחית אבנית מהקולט – לפי בקשת הלקוח. בזכות המערכת החכמה בסרקולציה של המים לא נוצרת אבנית בקולט עצמו וכך היא משפרת את עמידותו ואת פעילותו התקנית לאורך שנים.

שירות תיקונים ותחזוקה שוטפת במהירות וביעלות

אנו מספקים גם שירות תיקונים לכל דודי השמש והחשמל של כל היצרנים, כולל החלפת חלקים. אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב בהתקנה ובתיקון דוודים וקולטים, וכן בביצוע עבודות אינסטלציה וריתוך צנרת. הצוות אף מעניק ייעוץ והכוונה ללקוחותינו, ומתאים את הדוד האידיאלי לצורכיהם הייחודיים.

פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על המפעל ושירותיו. נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה.